Firma kreująca słowa

Teksty Artykuły Repliki Internet Reklama Oferty Slogany Prasa Redagowanie Książki Piosenki Wiersze Satyra
pisanie książek • pisanie tekstów presell (pozycjonowanie) • pisanie tekstów na strony internetowe • pisanie tekstów piosenek • pisanie tekstów satyrycznych • pisanie wierszy • pisanie listów • pisanie ofert w oparciu o techniki perswazyjne • prowadzenie serwisów i stron internetowych • teksty reklamowe • tworzenie nazw, sloganów i reklam • redakcja tekstów, korekta tekstów • pisanie artykułów prasowych etc.

Płacisz po zaakceptowaniu tekstu

Sprawdź nas! Zadzwoń (795-276-692)
lub wyślij e-mail Teksty

Jaki tekst potrzebujesz?
Kliknij na właściwą pozycję

1. Teksty pozycjonujące stronę Twoją internetową tzw. artykuły presell

2. Pisanie tekstów na strony internetowe

3. Listy motywacyjne

4. Pisanie przemówień

5. Pisanie tekstów piosenek

6. Redagowanie tekstów.

7. Pisanie tekstów każdego innego rodzaju.

Aby napisać dobry tekst należy posiadać wiedzę, doświadczenie, a przede wszystkim iskrę Bożą. Nam jest dane posiadać wszystko co jest potrzebne i nie widzimy powodu, aby o tym nie mówić.

Czego dotyczy oferta?

Nasza oferta dotyczy pisania wszelkiego rodzaju tekstów. Nie ma znaczenia czy ma to być oferta handlowa, tekst do folderu, książka, artykuł sponsorowany, a może list miłosny. Jesteśmy profesjonalistami, którzy stworzą każdy tekst bez względu czy to ma być wiersz czy proza. W celu uściślenia warunków współpracy prosimy o telefon: tel. 795-276-692. Chętnie porozmawiamy, doradzimy, a może napiszemy.

Jakie mamy ceny?

Nasze ceny za teksty nie są najniższe, to prawda, ale to dlatego, że nikt nie potrafi tak pisać jak my. Czy są to zwykłe przechwałki? Przekonaj się! Jeśli masz do napisania jakiś tekst? Zleć nam jego stworzenie. Przecież i tak zapłacisz po jego wykonaniu i zatwierdzeniu. Oczywiście przyjmujemy zasadę, że nie jesteśmy alfą i omegą w każdej dziedzinie i dlatego każdy tekst najpierw piszemy, potem przekazujemy zleceniodawcy by ten wniósł merytoryczne poprawki, a następnie je nanosimy. Dbamy o to, by wszystkie teksty były zrozumiałe dla czytelnika, do którego są kierowane. Jeśli jest to oferta handlowa wówczas piszemy językiem handlowym, a jeśli tekst jest skierowany do ogółu ludzi, piszemy w sposób prosty i zrozumiały.

Zadzwoń do nas (795-276-692) lub wyślij e-mail Teksty

Właśnie dlatego za pisanie tekstów nie mamy stałej stawki. Słowo słowu nie równe. Najpierw musimy się od Ciebie dowiedzieć jaki ma być temat, co jest celem tekstu, dla kogo jest przeznaczony. Dopiero po analizie dokonamy wyceny.

Zapraszamy do współpracy!
Pisanie tekstów. Teksty. Pisanie książek. Pisanie tekstów presell. Pozycjonowanie. Pisanie tekstów na strony internetowe. Pisanie tekstów piosenek. Pisanie tekstów satyrycznych. Artykuły. Repliki. Internet. Reklama. Oferty. Slogany. Prasa. Redagowanie. Książki. Piosenki. Wiersze. Satyra. Pisanie wierszy. Pisanie listów. Pisanie ofert. Teksty reklamowe. Tworzenie nazw. Tworzenie sloganów. Tworzenie reklam. Pisanie reklam. Redakcja tekstów. Redagowanie tekstów. Pisanie artykułów prasowych. Korekta tekstów.

Jak pisać dobre teksty?

Mylne jest twierdzenie, że teksty muszą być zjawiskowe. Istotne jest natomiast to, aby treść była taka, która zainteresuje czytelnika. I to nie każdego, bo przecież różne teksty przeznaczone są dla różnych osób. Trzeba bowiem pamiętać, że wszystko co napiszesz skierowane jest do takiego odbiorcy, którego ten konkretny temat zainteresuje. Jeszcze nikt nie napisał tekstu, który ciekawiłby wszystkich. Dlatego też przed rozpoczęciem pisania należy skupić się na temacie głównym i raczej nie szukać wątków pobocznych (oczywiście zakładamy, że tekst nie ma być powieścią).

Pisanie tekstów jest sztuką

Niestety nie każdy ma wybitne zdolności ku temu, by pisać wspaniałe teksty. Jednak przy odrobinie zaangażowania można go napisać zupełnie poprawnie. Zdania powinny być raczej krótkie, ale przecież trzeba czasami używać bardzo podobnych słów co w konsekwencji może prowadzi do nadmiernych powtórzeń. Słownik synonimów pomoże ci odszukać inne określenia na temat słowa, które używasz najczęściej. Zwróć uwagę na to, aby twój tekst nie był za długi. Jeżeli zaczniesz lać wodę czytelnik szybko się zorientuje, znudzi się i porzuci. Co prawda każdy tekst on mieć nawet kilkadziesiąt tysięcy znaków, ale tylko wówczas, gdy masz do przekazania jakąś ważną treść. Nigdy, ale to nigdy tekst nie może być napisany tylko dlatego, że ma mieć taką a nie inną objętość.