Copywriter

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania oraz informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy tutaj.

Przemówienie - z okazji studniówki, wesela, ślubu, jubileuszu, pogrzebowe, dyrektora, na zakończenie liceum, gimnazjum, wyborcze i inne przemówienia.

Wyślij do nas e-mail na adres: gluza@gluza.pl, napisz kto i z jakiej okazji ma wygłaszać przemówienie. Odpowiemy jakie informacje dodatkowe są niezbędne oraz określimy koszt przemówienia

Jeżeli nie wiesz, jak napisać przemówienie jesteśmy gotowi to zrobić za Ciebie. Nie jest ważna okazja z jakiej przemówienie ma być wygłoszone. Napiszemy przemówienie ślubne, weselne, szkolne, rodziców i młodzieży, pogrzebowe i każde inne.

Pisanie przemówień.

Dobre przemówienie musi intrygować słuchacza, a nie zanudzać go!!!

Jakie przemówienia możemy napisać dla Ciebie?

1. Przemówienie dyrektora do uczniów liceum, gimnazjum, szkoły podstawowej na zakończenie roku szkolnego.

2. Przemówienie na studniówkę uczniów, rodziców, nauczycieli, dyrektora.

3. Przemówienie wyborcze przed wyborami do samorządu lub Sejmu.

4. Przemówienie do młodzieży i do starszych.

5. Przemówienie ślubne i weselne.

6. Podziękowania dla rodziców na wesele.

Przemówienie pogrzebowe czyli ostatnie pożegnanie.

7. Przemówienie z każdej okazji.

Jak wyglądają pisane przez nas przemówienia?

Każde przemówienie przez nas napisane jest tak tworzone, aby odzwierciedlało potrzeby mówcy oraz potęgowało napięcie lub je rozładowywało. Wszystko zależy od rodzaju przemówienia.

Pisanie przemówień na każdą okazję to koszt od 61,50 zł Przemówienie trwa od 1,5 do 3 minut. W celu uściślenia warunków współpracy prosimy o telefon: tel. 795-276-692. Możesz też napisać do nas na adres: gluza@gluza.pl

2. Pisanie tekstów na strony internetowe3. Listy motywacyjne4. Pisanie przemówień5. Pisanie tekstów piosenek6. Redagowanie tekstów.7. Pisanie tekstów każdego innego rodzaju.

Pisanie przemówień

od 61,50 zł

Zadzwoń i omów szczegóły przemówienia

Telefon 795-276-692

Tylko przemówienia pisane przez doświadczonych copywriter'ów. Przemówienia na każdą okazje trwa od 1,5 do 3 minut. Wystawiamy faktury VAT.

Pisanie przemówień i copywriter

Biegłość pisania, to bardzo potrzebna życiowa sprawa. Powinno się jej się uczyć, ponieważ nie wiadomo czy kiedyś może być przydatne. Przykładowo chciałbyś napisać list, ale nie posiadasz wiedzy jak to zrobić. To znaczy może i wiesz lecz nie potrafisz odpowiednio sformułować rozważań i przelać je na kartkę papieru. Pisanie listów, to wszak bardzo intymne zajęcie. Wyznajemy swoje tajemnice, okazujemy uczucia i tak dalej i dalej. Znacznie lepiej by było, żeby to wykonał za ciebie copywriter, ale wszak, nie będziesz zlecał tak drobnego zajęcia ekspertowi od tworzenia listów. Pisanie listów czy to miłosnych czy o przemyśleniach powinieneś czynić osobiście. Jest to motyw dla którego powinieneś zacząć naukę pisania tekstów.

Niedoświadczeni ludzie, którzy są przekonani, że pisanie tekstów to dla wszystkich prosta sprawa są dużym błędzie. Spora liczba z nich ma ku temu należne uzdolnienia, a niekiedy nawet talent zwany Bożą iskrą. A jednak popełniają pewien fundamentalny błąd. Nie myślą nad profilem charakterologicznym czytelnika. Nie zastanawiają się na tym ile on może mieć lat, jakie szkoły skończył i co jest źródłem, że wziął do ręki właśnie tą, a nie inną książkę lub prasę. Jeśli nie umiesz pisać niech to zrobi za ciebie copywriter.

Taki tekst urodził z przemyśleń o tym, aby przedstawić kilka węzłowych zasad jeśli idzie o pisanie tekstów na przykład przemówień. Z pewnością nie wypełni on w zupełności swojego zadania, ponieważ mamy tu bezwzględnie za mało miejsca. Publikacja tego typu, to ogromna książka po zapoznaniu się z którą i tak nie każdy zostanie dziennikarzem. Na taki problem jest copywriter. Taki profesjonalista napisze wszystko, aczkolwiek warto przyznać, że copywriter nie jest równy innemu copywriter’owi. Niektórzy posiadają zdolności, a inni tego nie mają. Czytaj więc ten tekst z uwagą, a być może sam poduczysz się ładnie tworzyć teksty? A może pisanie przemówień też nie będzie dla Ciebie problemem?

Buduj zdania nie skomplikowane i zwięzłe. Pisanie przemówień jest prawie jak podmuch wiatru. Niektórzy mogą bowiem pomnieć, to co odczytali na w pierwszych słowach i nie konstatować tego z ostatnimi słowami zdania. Pamiętasz ile to razy czytając jakiś tekst wycofywałeś się do uprzedniej myśli, aby jeszcze raz ją przeanalizować. Nie nadużywaj koloryzacji. Zdanie typu „Bratki są niczym Eden na tym padole jak delikatne dotkniecie ust” jest płytkie i nic nie mówi z wyjątkiem tego, że prozaik ma poetyckie powołanie. Jeśli już pragniesz stosować parabole to copywriter ci rzeknie: zanotuj lepiej „Mówi się, że bratki, to kwiaty wywodzące się z Niebie”. Nie stosuj też zwrotów wyświechtanych np. przepiękne kwiatki”, Jeśli chodzi o przemówienia to zasada jest podobna.

Jak napisać przemówienie?

Pisanie przemówienia należy rozpocząć przedstawienia osób do których to przemówienie jest kierowane. Na przykład: "Drogi panie dyrektorze, szanowne koleżanki, mili koledzy i wszyscy tu obecni." Jeśli jednak przemowa ma być nieco luźniejsza wówczas przed przedstawienie najważniejszych słuchaczy można rozpocząć żartem odnoszącym się do sytuacji w jakiej wspólnie się znajdujemy.

Podstawą podczas pisania przemówienia jest to, aby nie było ono rozwleczone ponad miarę. Jeśli przemowa ma rozpoczynać uroczystość nie powinna być dłuższa niż 2-3 minuty. W treści stosuj zwroty pochwalne, ale uważaj, abyś z nimi nie przesadził, abyś nie przesłodził. Doceniają słuchaczy, mów, że są najlepsi, a Ty jesteś im wdzięczny. Na koniec podziękuj. Jeżeli jednak przemówienie ma inny charakter na przykład jest to przemówienie wyborcze wówczas przekazuj treści konkretne, a nie tak zwane okrągłe zdania. Żeby nie zanudzić słuchaczy co jakiś czas wtrąć żart. Tego rodzaju przemówienie też nie powinno być za długie.