Firma kreująca słowa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania oraz informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy tutaj.


Do autorów tekstów piosenek

Jeśli potrafisz pisać teksty do piosenek, ale nie masz możliwości zaprezentować ich potencjalnym wykonawcom zapraszamy do nas. Na naszych stronach internetowych możesz zamieścić swoje teksty, a być może, któryś z nich spodoba się wykonawcom i zechce go wykonać?

Podstawowe zasady publikowania Twoich tekstów w naszym serwisie. PRZECZYTAJ UWAŻNIE!

1. Prześlij do nas tekst lub ich większą liczbę na adres poczty internetowej gluza@gluza.pl. Jeśli będą spełniać określone przez nas warunki będziemy je mogli opublikować, aby wykonawcy mogli się z nimi zapoznać.
2.Jeśli teksty zostaną zaakceptowane wydrukuj poniższe dokumenty wypełnij je i prześlij na nasz adres

gluza.pl Marek Gluza

25-335 Kielce

ul. Jarońskich 13

* Lista dokumentów
a)Umowa pomiędzy firmą gluza.pl Marek Gluza a autorem - UMOWA (wydrukuj i wypełnij w dwóch egzemplarzach)
b) Załącznik do umowy na którym mają być wydrukowane Twoje teksty - ZAŁĄCZNIK (każdy tekst wydrukuj w trzech egzemplarzach)
c) Zgłoszenie utworów do Stowarzyszenia Twórców ZAiKS dzięki czemu będziesz mógł czerpać korzyści finansowe, gdy Twój tekst zostanie wykorzystywany przez wykonawców - ZGŁOSZENIE (wydrukuj i wypełnij w dwóch egzemplarzach)
PAMIĘTAJ, ABY WSZYSTKIE DOKUMENTY BYŁY PRZEZ CIEBIE PODPISANE
3. Wszelkie informacje na temat możliwości wykonania tekstów przez wykonawców i należnych Ci z tego tytułu wynagrodzeń znajdziesz w umowie.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania możesz zatelefonować pod numer 795-276-692. Postaramy się udzielić wszystkich odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Dotychczas zamieszczone teksty do piosenek, które mogą być wykorzystane znajdziesz tutaj tutaj ==>>gotowe teksty do piosenek
Jeżeli chcesz aby napisać dla Ciebie tekst piosenki wejdź tutaj pisanie tekstów do piosenek